Sexy mus kobiety Sexy Bra Set ultra-cienki Red Black Lace biustonosze bielizna Push up biustonosz i majtki zestaw puchar abcd

96 % of buyers enjoyed this product!
Availability: in stock
Kolor: Czarny Czerwony Biały
Rozmiar miseczki: 70a 75a 75b 75c 75d 80a 80b 80c 80d 85b 85c 85d 90c 90d
Price:  US $28.61
Sale Price:  US $10.59
from AliExpress
45 days Money back 45 days Money back Returns accepted if product not as described, buyer pays return shipping; or keep the product & agree refund with seller.
On-time Delivery On-time Delivery
Guarantees: On-time Delivery 60 days
·Produkowane z pierwszorzędna fabryki, które OEM wieluDobrze znany międzynarodowy bielizna marek.
· Przyjęcie wysokiej jakości koronki tkaniny, która jest miękka, delikatne i wysokiej kosztów.
·Nie pojawia się wiele imitacje na rynkach teraz, proszę kupić w naszym sklepie, w przypadku coraz inmitations od innych sklepach.
Cechy:
Pięć hak i oczu projekt-dla lepszej side-gathing i push up
Cienkie szklanki z fiszbiny-wygodne iZapobiec Obwisłych piersi

Dla rosji przyjaciela i ukraina przyjaciel:

Pls zostawić swoje imię i nazwisko (pierwsza, środkowa i nazwisko) i właściwy adres (apartament nr., ulica, miasto, regionu i kraju), gdy płatność

[SEXY mus,Utworzono w 2008, wysokiej klasy bielizna marki założona przez grupę młodych projektantów, który jest zobowiązana do oferta wygodne, sexy, wysokiej jakości bielizna dla rynku europejskiego]

Rozmiar 75 z majtek w rozmiarze M
Rozmiar 80 z majteczek w rozmiar L
Rozmiar 85 z majteczek w rozmiar XL

1, rosyjski kupujący muszą oferta pełna nazwa w kolejności przed pozycja jest wysłane. Rosyjski poczta wymagają pełna nazwa odbiornika na opakowaniu. jeśli nie może otrzymać pakiet bo nie oferują swoje imię i nazwisko, sprzedawca jest bez odpowiedzialności za, że i sprzedawca nie może nie zaakceptować swoje żądania zwrotu.

2. nabywca musi zaoferować dokładny adres i numer telefonu. Jeśli nie może otrzymać pakiet bo nie oferują szczegółowe adres i numer telefonu, sprzedawca jest bez odpowiedzialności za, że i sprzedawca nie może nie zaakceptować swoje żądania zwrotu.

3. sprzedającego tylko akceptujemy zwrot dla następujących powodów:

A: problem z jakością

B: wyślij niewłaściwy kolor, wong rozmiar, niewłaściwy element

C: pakiet straty

4. sprzedawca nie może przyjąć zwrot dla następujących powodów:

: Rozmiar nie pasuje:

1. kupujący są z całego świata i każdy z nich ma różne piersi kształt, nie możemy zagwarantować, każdy pasuje dobrze w bielizna.

Zakupy w internecie ma ryzyka ale nie można umieścić wszystkie ryzyka na sprzedawca, gdy bielizna nie dopasowanie. jeśli rozmiar nie pasuje, akceptujemy zwrot dla kupującego powrocie produkt z powrotem zamiast pełny zwrot bez kupującego powrocie produkt z powrotem.

2. kupujący nie może winę na sprzedawca dla sugerując niewłaściwy rozmiar ponieważ ostateczna wielkość jest wybrać z własną decyzję.

B: Tiny splotch na produktach. Produkty mogą wyjść tiny splotch podczas pakowania i transportu. To może być myte up, który nie jest problemem jakości

Po zakupie ten artykuł, to pokazuje zgadzasz się na te przepisy, dziękuję.

Shipping Company Shipping Cost Estimated Delivery Time
DHL 3 - 7 days
UPS Expedited 3 - 7 days
EMS 5 - 14 days
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Return Policy If the product you receive is not as described or low quality, the seller promises that you may return it before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe) and receive a full refund. The return shipping fee will be paid by you. Or, you can choose to keep the product and agree the refund amount directly with the seller.

N.B.: If the seller provides the "Longer Protection" service on this product, you may ask for refund up to 15 days after order completion.
Seller Service On-time DeliveryIf you do not receive your purchase within 60 days, you can ask for a full refund before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe).

Most Popular from Category


Price:  US $28.61
Sale Price:  US $10.59
from AliExpress
support@aliexpress24.pl